Çam Balı 950 GR

85,00

Stokta yok

Kategoriler:

Açıklama

Verimli dağ ve yaylarımız da yetişen ve soframızın vazgeçilmez tatlarından birisi olan çam ballarını artık güvenle alabileceğiniz yerdesiniz.İçerisinde risk unsuru oluşturan tek bir kimyasal madde barındırmamaktadır.

Maliyet bakımından daha ucuz olsun diye şurup ya da şerbet gibi zararlı ürünler asla kullanılmamıştır. Senelerden beri tercih nedeni olmamızın temel sebebi de müşterilerimize verdiğimiz güvendir.

Kalp bozuklukları, damar tıkanıklıkları, görme problemleri, grip ve nezleye bağlı ağrılar gibi daha bir çok şeye iyi gelen çam balı sıhhatli hayat sürmenize de katkı sunacaktır. Düzenli ve kararında tüketilmesiyle daha pek çok avantajı da beraberinde getirecektir.

Yüksek Kalite Standartlarıyla Çam Balı Üretiyoruz

Lezzeti kelimeler ile tarif edilemeyen ve her zaman yemek için can atacağınız şifa dolu balları adresinize gönderiyoruz.Ödün vermediğimiz doğru üretimle belki de az sayıda bal imal etmiş oluyoruz ancak sizin gönlünüzü kazandığımızı da biliyoruz.

Mumlama tekniği olmadan, karlılık hesabı yapmadan, her şeyin başı sağlık diyerek çam balı satışını gerçekleştiriyor, Farklı gramaja sahip paketlerimizle de ihtiyaçlarınızı karşılar alternatiflere sitemizde yer veriyoruz.
Ürünümüzden memnun kalmadığınız taktirde koşulsuz iade yapabilirsiniz.